Міська влада допомагає сім’ям, які постраждали внаслідок пожежі на Бродівській
Вт. 18 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Міська влада допомагає сім’ям, які постраждали внаслідок пожежі на Бродівській

Міський голова Тернополя Сергій Надал під час традиційного об’їзду міста зустрівся з мешканцями вул. Бродівська, 50 та 54.

«Разом із жителями оглянули приміщення нової медичної амбулаторії, яка буде відкрита у цокольному приміщенні церкви. У цьому закладі уже проведені зовнішні роботи, обладнано сантехніку та закінчуються ремонти всередині приміщення та облаштування центрального входу», – розповідає очільник міста.

Мешканці, за вказаними адресами, мають намір відключити будинки від централізованої системи теплопостачання та встановити індивідуальне опалення, тому звернулися до Сергія Надала із декількома проханнями, зокрема допомогти в оформленні документів.

«Також разом з депутатом міськради Іваном Сороколітом відвідав дві квартири, які постраждали внаслідок пожежі: одна від вогню, а інша під час гасіння пожежі була затоплена. Мешканці будинку допомагають своїм сусідам, осторонь не залишається і міська рада. Наразі ми допомагаємо ремонтними робота та виділимо мешканцям матеріальну допомогу. Із усіх проблемних питань дав необхідні доручення», – зазначає Сергій Надал.

Untitled-7


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)