Міський голова Тернополя вручив відзнаку призеру чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Андрію Антонюку
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Міський голова Тернополя вручив відзнаку призеру чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Андрію Антонюку

1'Очільник Тернополя Сергій Надал відзначив тернопільського спортсмена Андрія Антонюка. Хлопець днями  виборов бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, серед молоді до 23 років. 

За словами Сергія Надала, розвиток спорту – один із пріоритетних напрямків діяльності міської ради, адже у Тернополі з року в рік збільшується кількість спортивних секцій, виділяється додаткове фінансування на їх утримання.

– Сьогодні Андрій Антонюк є головною надією наших борців, він гідно представляє Тернопіль та всю Україну на міжнародних змаганнях. Тому бажаю йому успіху у подальшій професійній кар’єрі, а тренерам – продовжувати виховувати нове покоління борців, – розповів Сергій Надал.

Відзнаки від міського голови отримали також тренери хлопця Андрій Телебан та Віталій Ліщинський. Вони зазначають, що зараз Антонюк готуватиметься  до Чемпіонату світу та планує підкорити Олімпійські ігри.

Читайте також: За пару гривень на оковиту чоловік пограбував свою колишню дружину

–  Наша ціль це Олімпійські ігри, ми хочемо там бачити нашого вихованця . Я думаю у нас, завдяки спільним зусиллям, все вийде. Ми робитимемо свою роботу, а він свою. Люди, які не байдужі до спорту теж нас підтримують. Він  дуже перспективний спортсмен і якщо він справиться зі своїм слабкими сторонами, то я думаю все вийде, – зазначає тренер Віталій Ліщинський.

3 2