Модернізація системи опалення у Тернополі: встановлення ІТП заплановане у 680-ти будинках
Вт. 2 Березня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Модернізація системи опалення у Тернополі: встановлення ІТП заплановане у 680-ти будинках

Джерело: Файне місто

У багатоквартирних житлових будинках Тернополя продовжують облаштовувати індивідуально-теплові пункти. Завдики ІТП жителі отримають цілодобово гарячу воду та належне теплопостачання, відповідно до погодних умов.

«Влаштування ІТП у багатоповерхівках є сучасною альтернативою системі індивідуального опалення, що дає змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль над подачею тепла у кожну квартиру в будинку. Іншими словами, якщо на вулиці тепло, то у квартири подається менше тепла, якщо холодно – більше. У Тернополі практика влаштування ІТП застосовується вже декілька років після рекомендації її фахівцями Світового банку. Перевагами для тернополян у встановленні ІТП є: економія коштів, адже мешканці не витрачають жодної гривні на його придбання і встановлення, на відміну від індивідуального опалення, – реалізовується програма за фінансування Світового банку та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Індивідуально-теплові пункти обладнані лічильниками тепла, а це означає, що мешканці платитимуть лише за фактично спожите тепло. Також, встановивши ІТП, тернополяни отримуватимуть у свої домівки цілодобове постачання гарячої води»”, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

На сьогодні індивідуально-теплові пункти повноцінно функціонують у близько 200 багатоповерхових житлових будинках обласного центру. Суми у платіжках тернополян, які живуть у цих будинках, значно нижчі, ніж у мешканців інших багатоповерхівок. В подальшому встановлення ІТП заплановане ще у понад 680 будинках, підключених до системи централізованого опалення. Більш детально – у відеоматеріалі.


Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)