Мотицикл як винагороду забрав колишній робітник
Нд. 5 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Мотицикл як винагороду забрав колишній робітник

Мотоцикл
Мотоцикл

До поліцейських із заявою про викрадення мотоцикла звернувся житель села Горошова. Чоловік повідомив, що транспортний засіб зник з його господарства посеред ночі.

У привласненні майна запідозрив 25-річного жителя Чернівеччини.

Зі слів потерпілого, чернівчанин наймався до нього на сезонні роботи. Господар не надто довіряв працівникові, тому завжди приглядав за ним. Підозри заявника підтвердили поліцейські. Коли вже було встановлено особу крадія, з’ясувалося, що той вже тричі судимий за незаконне заволодіння транспортним засобом, за крадіжку, і за статеві зносини з неповнолітньою.

Читайте також: Прем’єр-міністр якої країни носила в дитинстві українське вбрання (фото)

До Горошової зловмисник приплив разом зі своїм знайомим на човні. Адже село Баламутівку Заставнівського району, де він проживає, та Борщівщину розділяє Дністер.

Посеред ночі лиходій проник на обійстя роботодавця і викотив звідти мотоцикл. До річки, а це майже кілометр дороги, спокійно доїхав, бо в баку двоколісника було пальне. Крадений транспортний засіб разом зі знайомим повантажили і переправили на інший берег, де заховали в заростях. Там його й розшукали борщівські поліцейські.

Вирішується питання про оголошення зловмисникові підозри. Кримінальне провадження розпочато за частиною другою статті 289 ККУ.
Загрузка...Loading...