Музиканти з усього світу приїдуть на фестиваль, який стартує у Тернополі
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Музиканти з усього світу приїдуть на фестиваль, який стартує у Тернополі

ДжазЗ 2 до 4 грудня у Тернополі відбудеться XI міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». Цьогорічний тернопільський фестиваль суттєво розширив свої горизонти і вже анонсовані виконавці з Японії, Іспанії, Італії, Швеції, Польщі, Молдови та США.

За словами начальника управління культури та мистецтв Олександра Смика, фестиваль «JazzBez» стає елітною візитівкою початку зимових вечорів у Тернополі.

– В Тернопіль з’їжджаються досить такі цікаві музиканти. Представлені країни Японія, Іспанія, Норвегія, Швеція, Польща. І нагадую, що, власне, цей фестиваль, джазовий фестиваль «Jazz Bez», уже стає такою елітною ознакою наших зимових вечорів, передноворічних вечорів. Має свого глядача. І відбувається, традиційно, в нашому драматичному театрі, – розповів начальник міського управління культури та мистецтв Олександр Смик.

Читайте також: На яку церемонію тернополянку запросив польський посол?

Концерти розпочинатимуть о 19-тій годині. Квитки можна придбати у касі драмтеатру, ЦУМі та на сайті gastroli.ua, їхня вартість коливається від 80-ти до 120-ти гривень.

Фестиваль JazzBez був започаткований у 2000 році українським Львовом та польським Перимешлем. З того часу до ідеї проведення мандрівного джазового фестивалю долучилися ще десять міст з України та шість з Польщі.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)