Ми сприятимемо розвитку книговидання в Тернопільській області, - Віктор Устенко
Нд. 29 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ми сприятимемо розвитку книговидання в Тернопільській області, – Віктор Устенко

Відбулося засідання обласної видавничої ради. Було визначено авторів, на видання творів яких буде надана фінансова підтримка.

«Тернопільщина – одна з лідерів книговидання в Україні. У місцевих видавництвах друкуються найвідоміші українські автори. Тому ми всілякими зусиллями намагаємося розвивати видавничу сферу, — каже Віктор Устенко. – Сьогодні розглянули заявки від місцевих авторів. Кожне видання заслуговує окремої уваги. Тому усі твори ми детально опрацюємо, а тоді приймемо остаточне рішення про фінансову підтримку. Особливу увагу ми звертатимемо на літературу національно-патріотичного виховання та видання, які популяризують наш край», – каже Віктор Устенко.

Члени видавничої ради своїм рішенням підтримали творчі проекти 20 місцевих авторів на загальну суму 180 000 гривень. На наступному черговому засіданні обласної видавничої ради будуть розглянуті проекти інших авторів.

До слова, на 2020 рік згідно з програмою розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2017-2020 роки, рішенням бюджетної комісії обласної ради на обласну видавничу раду виділено 250 тисяч гривень.


Джерело: ТОДА