На конкурс проєктів від молоді тернопільської громади в рамках «PRO school Ternopil» подалось 2 конкурсанти
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На конкурс проєктів від молоді тернопільської громади в рамках «PRO school Ternopil» подалось 2 конкурсанти

Учениця школи №25 Батьківська Вероніка подала проєкт «Ландшафт клумби на шкільному подвір’ї», а учень Тернопільської класичної гімназії Рижевський Данило проєкт «Настільні ігри на дворі». За рішенням організаторів обидва проєкти будуть підтримані.

Народна депутатка України Євгенія Кравчук, як партнер проєкту PRO school Ternopil, підтримає реалізацію «Настільні ігри на дворі», а громадська організація «Жіноче коло» сприятиме реалізації проекту «Ландшафт клумби на шкільному подвір’ї».

«Звичайно ми очікували більше пропозицій проектних ідей від нашої молоді. «PRO school Ternopil» – це насправді «легкі гроші» для втілення власної ідеї та покращення навиків з проектного менеджменту. Наразі ми будемо працювати з командами, які подали проекти, щоб удосконалити їх та допомогти реалізувати. Саме реалізовані проєкти мають стати мотивацією для інших подаватись на «PRO school Ternopil 2», який ми анонсуємо орієнтовно на початку осені» – зазначає керівник організації Максим Черкашин.

Також автори проектів отримають по 2 запрошення на міжнародний музичний фестиваль “Файне місто”, а кошти, які були передбачені на підтримку ще 3-х проєктів, будуть закумульовані для підтримки нових проектів в рамках «PRO school Ternopil 2».

Організатори проєкту – громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад

Партнери проєкту – Телеканал Тернопіль1 та Телеканал ІНТБ, Народна депутатка України Євгенія Кравчук, громадська організація Жіноче коло та міжнародний музичний фестиваль Faine Misto festival.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!