На муніципальному форумі мер Тернополя поділився найкращими практиками відкритого самоврядування
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На муніципальному форумі мер Тернополя поділився найкращими практиками відкритого самоврядування

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В Одесі пройшов Український муніципальний форум з обговорення актуальних питань місцевого самоврядуванняУчасть у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал, який поділився з учасниками кращими практиками відкритого врядування, які реалізовані у Тернополі.

«У 2020 році Тернопіль переміг в конкурсі та увійшов у число 56-ти нових муніципалітетів-партнерів ініціативи OGP Local. Активно працюють над розвитком сфери відкритих даних та Порталу відкритих даних Тернополя. Перші результати роботи із відкритими даними є: набори відкритих даних міської ради входять у четвірку міст за кількістю завантажень користувачами порталу data.gov.ua, а усі комунальні підприємства міської ради зареєстровані на порталі, разом оприлюднюють і постійно оновлюють 173 набори відкритих даних. У місті також успішно функціонують дев’ять цифрових проєктів, серед яких – електронний квиток та система спостереження за рухом громадського транспорту в режим реального часу.

Завдяки роботі над наповненням даних про усіх зареєстрованих жителів у громаді, вдалося відмінити щорічний обіг понад 400 000 довідок про місце реєстрації, окрім того функціонує платформа «Кабінет мешканця», де можна онлайн отримати понад 30 послуг, які надає міська рада (зокрема, у сфері торгівлі, надання копій нормативних документів і т.д.). У місті активно реалізується також один із найуспішніших проєктів відкритого врядування – Громадський бюджет та Шкільний громадський бюджет.

Сьогодні триває розробка єдиної інформаційної системи управління містом, де будуть зібрані деталізовані дані про все комунальне майно міста, житловий фонд та багато іншого.

Ознайомитися з презентацією «Практика відкритого врядування у Тернополі» можна тут.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)