На Новому світі буде новий дитячий майданчик
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Новому світі буде новий дитячий майданчик

Без-имени-2Сьогодні вранці, під час традиційного об’їзду міста, Сергій Надал поспілкувався з мешканцями вул. Транспортна, 8, 9, 10, та Новий світ, 4.

За словами міського голови, цього року за вказаними адресами буде встановлено дитячий майданчик та освітлення, проведено ремонт дашків під’їздів, а також – замовлено проектно-кошторисні документації для здійснення капітального ремонту дворів. «Мешканці звернули увагу на поганий стан прибудинкової території через регулярні ремонти теплотраси, а також просять провести ремонт освітлення у дворах, облаштувати дитячий майданчик та підрізати дерева. Нарікали й на погану якість теплопостачання, у зв’язку з чим дав доручення КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» здійснити перевірку підвалів та стояків гарячої води, теплопостачання», – розповідає Сергій Надал.

Зазначимо, що очільник міста здійснює ранкові об’їзди для того, щоб оглянути стан та якість проведених ремонтних робіт, почути мешканців будинків та їхні побажання. Тому, якщо у вашому дворі є проблеми, вирішення яких під силу комунальним установам ТМР – неодмінно звертайтеся.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)