На одній з тернопільських вулиць масово штрафували водіїв
Вт. 24 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На одній з тернопільських вулиць масово штрафували водіїв

22 постанови за паркування автомобілів на зелених зонах винесли муніципальні інспектори на вулиці 15 Квітня.

Мешканці вулиці неодноразово скаржилися на недобросовісних водіїв, які паркують машини на тротуарах та зелених насадженнях. Працівники управління муніципальної інспекції провели рейд із виявлення правопорушень за вказаною адресою.

“Під час перевірки виявлено, що зелені зони на прибудинкових територіях знищуються власниками автотранспорту внаслідок паркування на них. За результатами, інспекторами управління оформлено на правопорушників чотири адміністративних протоколи за ст.152 КУпАП (порушення п.1 р. ІV Правил благоустрою ТМТГ №7/36/12 від 24.07.2019р.), – повідомили на сайті міської ради.

Разом з тим, за порушення Правил паркування, зупинки та стоянки транспортних засобів, на вул. 15 квітня інспекторами з паркування винесено 18 адміністративних постанов на власників транспортних за ст.122 КУпАП. На всіх правопорушників буде накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Водіям нагадують, що паркування на зелених зонах не лише несе шкоду природі та навколишньому середовищі, а й є порушенням Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!