На поготові: Тернопільська міська рада спрямувала кошти для госпітальних баз на протидію поширення COVID-19
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На поготові: Тернопільська міська рада спрямувала кошти для госпітальних баз на протидію поширення COVID-19

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернопільській міській раді з місцевого бюджету виділили кошти для протидії загрозі поширення коронавірусної інфекції.

Міською радою на заходи профілактики та боротьби з коронавірусною інфекцією виділено 2,5 млн. гривень. Ці кошти підуть на потреби госпітальних баз (для інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги та дитячої міської лікарні) на придбання засобів індивідуального захисту та  апарату штучної вентиляції легень.

«На даний момент в лікарні швидкої допомоги вже завершені роботи по додатковому підведенню кисню, облаштовані повноцінні самостійні бокси, де можуть перебувати люди з інфекційними захворюваннями, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Такі ж роботи будуть виконані в інфекційному відділенні дитячої лікарні».

Нагадуємо мешканцям Тернопільської громади, що у разі підозри на коронавірусну інфекцію, необхідно звертатися  на «гарячу лінію» оперативного штабу – 098 441 59 81. Також створена сторінка Тернопільський штаб по боротьбі з коронавірусом, де тернополяни зможуть дізнатись усю оперативну інформацію та роз’яснення актуальних питань.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)