На поготові: в Тернопільській лікарні швидкої допомоги реконструювали систему подачі кисню
Пт. 26 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На поготові: в Тернопільській лікарні швидкої допомоги реконструювали систему подачі кисню

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В інфекційному відділенні Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги реконструювали систему подачі кисню до палат. На це було виділено близько 107 тис. грн з бюджету громади.

За словами директора лікарні Ярослава Чайківського в інфекційному відділенні встановили 6 редукторів у боксах та у палаті інтенсивної терапії, шафу для зберігання кисневих балонів, систему редукторів, лінію транспортування кисню в палати і розводку до кожного ліжка.

«Обладнання регулює тиск кисню в системі і допомагає забезпечувати хворого штучною вентиляцією легень. По цій системі йде подача кисню в палату. І коли у нас є пацієнт, якому необхідно проводити штучну вентиляцію легень, то уже до цієї системи підключається апарат, і хворий забезпечується киснем, – пояснює Ярослав Чайківський. – Якщо у хворого буде підозра на коронавірус, він буде госпіталізований саме у ці боксовані палати інфекційного відділення, які готові до прийому хворих із коронавірусом. Система подачі кисню використовується в тих випадках, коли у хворих розвивається пневмонія, важка форма і коли хворі не можуть самостійно дихати та потребують допоміжної вентиляції легень з подачею кисню».

Нагадаємо, на сьогодні, в Тернопільській області не зафіксували жодного випадку захворювання на коронавірус.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)