На прийом до мера – із особистими та колективними проблемами
Чт. 29 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На прийом до мера – із особистими та колективними проблемами

Untitled-40Традиційно двічі на місяць міський голова Сергій Надал проводить особистий прийом громадян. За словами очільника Тернополя, зазвичай люди звертаються із проблемами покращення матеріального стану, допомоги у проведенні різних заходів, фінансової підтримки громадських організацій та навіть у облаштуванні об’єктів спортивної інфраструктури, як-от мешканці вул. Бродівська.

«Багато тернополян звертаються у міську раду із проханням допомогти їм облаштувати навколишню територію, наприклад, з такою ініціативою звернулися мешканці вул. Бродівська. Неподалік цієї вулиці є стадіон, який не використовувався роками. Мешканці зробили частину робіт із облаштування території, іншу – комунальники. Ще залишилося облаштувати футбольні ворота, бігові доріжки і стадіон готовий до функціонування», –розповідає Сергій Надал.

Мешканці цієї вулиці також цікавилися, чи буде проведене тролейбусне сполучення до вул. Бродівська. Міська рада провела попередні розрахунки для можливого будівництва тролейбусної лінії у цьому напрямку, вартість такого проекту становитиме понад 10 мільйонів гривень. Тому, наразі фахівці вирішують, як найкраще вирішити це питання.

Також на прийом прийшли представники громадської організації, які просили виділити їм кошти на компенсацію оплати за комунальні послуги. Очільник Тернополя зазначає, що активні організації, які дбають про соціально-незахищені категорії, популяризують активний відпочинок та спорт у місті, науку та культуру, міська рада буде завжди підтримувати.

Джерело: Тернопільська міська рада


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)