На що спрямують 217 тисяч євро від ЄС у Тернополі?
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На що спрямують 217 тисяч євро від ЄС у Тернополі?

217 тисяч євро представництво Європейського Союзу в Україні виділило для підтримки бізнес-ініціатив переселенців із зони АТО та Криму й створення додаткових груп у дитсадках міста для їхніх дітей.

ukr_eu_flag_NТакож у рамках цього буде створено коворкінг-центр, який сприятиме реалізації бізнес-проектів і підтримці інших ініціатив.

Як розповідають у міській раді, головна ціль проекту – підтримати переселенців, які мають бажання започаткувати свій бізнес в Тернополі, проте не мають достатньо ресурсів. У рамках ініціативи 24 бажаючих пройшли спеціальне навчання і зараз працюють над розробленням бізнес-проектів. За результатами відбору спеціальної конкурсної комісії, для п’яти найкращих проектів буде надано фінансування від представництва ЄС.

 «Для того, щоб батьки-переселенці мали змогу працювати над розробкою бізнес-проектів, міська рада допомагає влаштувати їх дітей в школи та дитсадки. Оскільки у дитсадках міста є черга, то проект дав можливість вирішити й цю проблему. Зокрема, за інвестиційні кошти створюється п’ять додаткових груп ув чотирьох дитсадках. Першочергове право відвідувати ці групи матимуть діти переселенців, хоча й навчатимуться там маленькі тернополяни. Окрім того, міська рада відкрита до працевлаштування у новостворених групах тих переселенців, які мають педагогічну освіту», – розповідає заступник міського голови Іван Хімейчук.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)