На телеканалі Тернопіль1 прем’єра програми «Консультація оnline»
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На телеканалі Тернопіль1 прем’єра програми «Консультація оnline»

«Консультація оnline» – студійна інтерактивна програма в прямому ефірі, де обговорюватимуть актуальні питання, які є топовими серед обговорень у соцмережах.

  Експерт оголошує тему, до розмови активно долучаються глядачі, які пишуть свої запитання в соцмережах, а також телефонують в студію за номером 43-52-43. Прем’єра програми вже цієї середи, 28 серпня, о 13.15.

В першій програмі експерт Ігор Папуша розкаже про те, як дізнатися, що ваша сім’я в кризі? Чи знаєте ви свої потреби в сім’ї? Як подолати кризу і зберегти здоров’я і ресурси? Чи можна передбачити кризу і підготуватися до неї?  Тема програми – «Як пережити сімейну кризу».

А вже у п’ятницю, 30 серпня, у студію телеканалу Тернопіль1 завітає ще один експерт Юрій Свідерський – судинний хірург, флеболог. Тема програми: «Сучасні безопераційні методи лікування варикозу». Юрій розкаже про стадії цієї хвороби та її симптоми, в яких випадках точно без операції не обійтись, чи є пацієнти, яким протипоказане хірургічне втручання.

Початок прямого ефіру програми «Консультація оnline» в п’ятницю, 30 серпня, о 15 годині. Свої запитання можете залишати на сторінках телеканалу Тернопіль1 у соцмережах, а також телефонувати у прямий ефір за номером 43-52-43.

 

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!