На Тернопіллі мама трьох дітей благає про допомогу
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопіллі мама трьох дітей благає про допомогу

Джерело: Файне місто

Дата операції призначена на четвер, 16 вересня, а коштів немає. Аби оплатити чергову операцію, Наталі Борисюк з Теребовлі, що на Тернопільщині, не вистачає близько 30-ти тисяч гривень. Для збору коштів залишилося критично мало часу – всього три дні. Теребовлянка у розпачі, адже ця сума для неї захмарна.

За допомогою мама трьох діточок звертається до небайдужих людей. Каже, благодійники – єдина її надія на цьому довгому шляху боротьби з недугом.

“Я все чекала, думала, може якраз ще встигну зібрати, бо знов просити дуже важко, адже розумію, що я не єдина, котра у цьому світі потребує допомоги. Та, на жаль. Операція вже в четвер, а мені не вистачає тисячі євро – це майже 30 тисяч гривень. Загальна вартість – 6 тисяч євро.

Пробачте, добрі люди, що я знову до вас звертаюся. Та більше виходу у мене немає. Допоможіть, будь ласка, мені зібрати ці коштів, якщо маєте можливість. Я дякую кожному за кожну гривню, кожну молитву чи поширення інформації. Дякую”, – каже Наталя Борисюк.

\Нагадаємо, жителька Теребовлі з народження хворіє на кавернозну мельформацію, або як ще називають – родима пляма. Та вона ніколи з цього приводу не комплексувала. Теребовлянка закінчила школу, здобула професію та вийшла заміж. Згодом у них з чоловіком народилися трійко діток. І все б нічого, якби давня хвороба не почала стрімко прогресувати. Уражена ділянка шкіри ставала все більшою, почала боліти. Окрім цього, у щоці медики виявили також новоутворення. Лікарі констатували – терміново потрібна операція, і то не одна. Наталя Борисюк перенесла вже три хірургічних втручання, попереду – четверта.


Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)