На Тернопільщині частина лікувального пансіонату дісталася державі
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині частина лікувального пансіонату дісталася державі

Лісова пісня
Лісова пісня

Майно пансіонату вартістю понад 2,5 мільйони гривень за клопотанням Тернопільської обласної прокуратури повернеться у державну власність.

Законність рішення суду першої інстанції, яким повністю задоволено позовні вимоги прокуратури Тернопільської області в інтересах держави підтвердив Львівський Господарський апеляційний суд. У рішенні йдеться про визнання недійсними окремих положень статуту Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня» (м. Борщів) та скасування запису в Єдиному державному реєстрі про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства.

У прес-службі обласної прокуратури зазначили, що у 2011 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області визначено державну частку у майні Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня», яка складає 43,7 % та становить понад 2,5 млн грн. Проте, через необґрунтоване включення до статуту закладу положення про засновників – колективних сільгосппідприємств, до цього часу не було можливості зареєструвати державну частку у встановленому законом порядку.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)