Як наТернопільщині працює підприємство, яке виготовляє деталі до відомих іномарок
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як наТернопільщині працює підприємство, яке виготовляє деталі до відомих іномарок

6За ініціативи Зборівського районного центру зайнятості у ТзОВ «Електроконтакт Україна» було проведено День відкритих дверей на виробництві.

Майстер виробничого навчання Марта Бурделяк розповіла, що це підприємство з іноземними інвестиціями займається виготовленням електричного устаткування до автомобілів таких добре знаних марок як «ВМW», «Мерседес», «Опель», «Ауді».

Керівництво ТОВ працює над запровадженням інноваційних методів у виробництві, дбає про соціально-побутові умови, на заводі працює їдальня, медпункт. Важливо, що велика увага приділяється питанням навчання персоналу, зокрема, виробничому та інноваційному менеджментам, вивченню іноземних мов (англійської та німецької). Все створено для зручності працівників, у тому числі й осіб з інвалідністю: гарні та чисті гардеробні приміщення, санвузли, кімнати для прийому їжі тощо. Організовано довіз працівників з населених пунктів, де складна транспортна доступність. 

Читайте також: Найвідоміші люди Тернополя зняли прикольне відеозвернення

Марта Бурделяк провела презентацію професії монтер кабельного виробництва, ознайомила відвідувачів з умовами оплати праці і системою заохочувальних бонусів. Детально зупинилась на процедурі оформлення трудових відносин.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)