З гітарами та священиками, - на Тернопільщині пройшов унікальний табір
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

З гітарами та священиками, – на Тернопільщині пройшов унікальний табір

virll6З благословення Святійшого Патріарха Філарета, на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області, з 14 по 24 липня 2016 року уже в п’яте пройшов Всеукраїнський молодіжний Православний табір «Вірля – 2016».

Місце проведення табору – територія поруч зі Свято-Юріївським чоловічим монастирем та озером, у сосновому лісі. Табір обладнаний наметами, польовою кухнею, душовими кабінками, місцем для ватри. Молоді люди та діти приїжджають з Тернопільської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Київської та інших областей.virll3

Табір «Вірля» допомагає знайти нових друзів, підтримувати контакти із однодумцями. Священики навчають молодих вірян Святому Письму, спілкуванню з Богом, роз’яснюють роль Церкви у житті справжнього християнина. Тут є можливість провести час на природі під час прогулянок у хвойному лісі, купаючись в озері. Цікаво та пізнавально відпочити беручи участь в екскурсіях, конкурсах, іграх, майстер-класах.

Ретельна, професійна та відповідальна організація табору, до деталей продуманий розпорядок дня його учасників: навчання, дозвілля, харчування, побут, роблять це місце одним із найкращих в Україні для духовної віднови, навчання та відпочинку дітей та молоді.