На Тернопільщині люди знову б'ють на сполох
Нд. 17 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині люди знову б’ють на сполох

Карта госпітальних округів
Карта госпітальних округів

Рішення Кабінету Міністрів від 30 листопада про створення системи госпітальних округів прискорить адміністративно-територіальну реформу.
Фактично це запровадження нового районного поділу, оскільки концепцією реформи передбачено, що межі госпітальних округів будуть співпадати з географічними межами новосформованих районів.

У Тернопільській області з 17 існуючих районів має залишитися 3-4. У нашому розпорядженні є розроблена одним з міністерств модель нового районного поділу. За цією схемою планується створення 3 госпітальних округів з центрами: у Тернополі – на базі другої міської лікарні, в Чорткові – на базі Чортківської райлікарні та в Кременці – на базі Кременецької райлікарні.

Читайте також:  У Китаї знайшли стародавнього павука, описаного за часів Конфуція

Таким чином, з адміністративної карти зникнуть 14 районів: Шуський, Ланівецький, Збаразький, Підволочиський, Зборівський, Бережанський, Підгаєцький, Козівський, Теребовлянський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Заліщицький, Борщівський.

Урядом визначені чіткі терміни проведення реформси. До 1 січня Тернопільська облдержадміністрація повинна сформувати пропозиції. До 1 лютого Кабінет Міністрів має схвалити постанову про перелік госпітальних округів.

Джерело


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)