Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук У Тернополі люди збували наркотики, придбані за підробленими лікарськими рецептами Тернопіль затвердив документ, який розробив спільно з ОБСЄ На Тернопільщині покарають громадянина, що незаконно облаштував штучну водойму У Тернополі навчають найкраще в Україні! (рейтинги) 3-річна Надійка з Бучацького району потребує допомоги після видалення пухлини «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук Стало відомо, де у Тернополі діяв бордель 254 препарати, із них 72 є безкоштовними, відтепер доступні для тернополян

На Тернопільщині почали платити більше податків?


Тернопільська податкова

У січні-квітні цього року до Зведеного бюджету України територіальні органи ДФС у Тернопільській області забезпечили надходження податків і зборів у сумі 2 млрд 154,6 млн грн. Це на 349,4 млн грн або на 19,4% більше за відповідний період минулого року.

Надходження до державного бюджету за чотири місяці цього року сягнули 896,9 млн гривень. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 15,3%, або на 119,1 млн гривень. У розрізі основних бюджетоутворюючих платежів надійшло 382,1 млн грн податку на додану вартість, 106,2 млн грн податку на прибуток, 10,8 млн грн акцизного податку.

Місцеві бюджети з початку року отримали 1 млрд 257,7 млн гривень, що на 97,8 млн грн більше від очікуваного. Порівняно з січнем-квітнем минулого року забезпечено приріст коштів на 230,3 млн грн або на 22,4%.

Зокрема, у квітні платники Тернопільщини забезпечили до зведеного бюджету 537,9 млн грн платежів, що на 115,3 млн грн або на 27,3% більше, ніж торік. Прогнозні показники з надходжень до державного бюджету забезпечено на 113% і фактичні надходження становлять 205,5 млн грн, що на 41,3 млн грн або на 25,2% більше, ніж за торішній відповідний період. Місцеві скарбниці у квітні у своє розпорядження отримали 332,4 млн грн, що на 42 млн грн більше від очікуваного. Це на 73,9 млн грн або на 28,6% перевищує показник квітня минулого року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!