На Тернопільщині церкву пограбував священик та староста церкви?
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Храм

На Тернопільщині церкву пограбував священик та староста церкви?

Храм
Храм

Парафіяни с. Кинахівці Збаразького району, які покищо ходять до єдиної у селі церкви московського патріархату, – на шляху переходу до Української церкви.

Про це на своїй сторінці розповіли активісти НВР «Правий сектор», які днями побували у цьому населеному пункті.

За словами місцевих жителів, понад 80% мешканців села підтримують саме українське православ’я. Наразі у Кинахівцях формується ініціативна група, яка буде займатися питанням переходу парафії до УПЦ Київського патріархату. Активісти «Правого сектору» запевнили жителів села у своїй підтримці та готовності різнобічно допомагати в цій святій справі.

Читайте також: Навколо тернопільської федерації футболу розгорівся серйозний скандал

Окрім того, місцеві жителі повідомили, що у ніч з суботи на неділю, 18 – 19 лютого, відбулося пограбування храму у Кинахівцях. Із церкви пропали гроші та церковна атрибутика. При цьому дуже характерно, що за результатами пограбування у храмі не було виявлено жодного злому… Звідки логічний висновок: до церкви увійшли ті, хто має до неї доступ. Не дивно,що підозра громади падає на місцевого священника та старосту церкви.

Сказати упевнено можна одне: далі буде. А значить, варто готуватися до цікавого продовження справи.
До слова, є підстави очікувати, що найближчим часом, ще до Великодніх свят, до Київського патріархату перейде не лише парафія у с. Кинахівці, а і ще декілька церков, які уже на завершальній стадії українізації.
Тож – з Богом до перемоги!
Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!