На Тернопільщині відбувся православний табір
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині відбувся православний табір

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З благословення Святійшого Патріарха Філарета та за сприяння синодального управління у справах молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату

на хуторі Вірля Кременецького району впродовж десяти днів працював Всеукраїнський молодіжний православний табір «Вірля-2018».

Православна молодь зі всієї України вже всьоме з’їхалася на Тернопільщину для відпочинку і духовного навчання. Проте цьогорічний табір був особливим: уперше його провели у співпраці із Національною скаутською організацією України «Пласт».

За доброю традицією, табір розпочав роботу з урочистого молебню. Так само з молитви починався і нею закінчувався кожен таборовий день, який був наповнений для учасників «Вірлі» спілкуванням, навчанням, тренуваннями і опануванням новими вміннями.

Пластуни станиці Кременець, а також досвідчені пластуни – булавна Крайової булави уладу пластунів сеньйорів Наталя Хміль і представники пластового куреня «Щезники» проводили ігри, гутірки, майстерки, які допомогли таборянам глибше познайомити його учасників з Великою Грою, а також на практиці показували різні елементи пластових занять.

Заключною подією в житті табору стала Божественна літургія, котру у співслужінні з духовенством табору звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Під час богослужіння всі таборяни прийняли Святе Причастя.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)