На Тернопільщині вперше відбувся форум сім’ї (фото)
Пт. 28 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині вперше відбувся форум сім’ї (фото)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Щаслива родина – міцна Україна! Саме під таким гаслом сьогодні, 12 грудня, на Тернопільщині відбувся перший обласний форум сім’ї. Під час заходу учасники обговорили з якими викликами та завданнями доводиться зустрічатися українським сім’ям, а також звернули увагу на внутрішні проблеми інституту сім’ї.

«На Тернопільщині проживають близько 58 тисяч сімей, з яких 12 тисяч – багатодітні. Тому такі зустрічі, як сьогодні, повинні стати регулярними. Адже у родинах важливо плекати сімейні цінності та відповідально виховувати дітей», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття форуму.

Мета форуму сім’ї – консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, закладів освіти і медицини, задля  популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

Захід організували за ініціативи комісії у справах родини УГКЦ, «Руху реформації», ГО «Колиска життя» та за підтримки Тернопільської ОДА, обласної ради, міської ради, ТРЦ «Подоляни».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...