На Тернопільщині живе школярка-геній
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині живе школярка-геній

Вручення
Вручення

Учениця VI класу Теребовлянського навчально-виховного комплексу Тернопільської обласної ради Юлія Кричун побували у Києві на врученні дипломів переможцям Всеукраїнського етапу олімпіад з базових навчальних предметів і переможцям конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у МАН  та стипендій Президента України.

“У листі до свого сина Альберт Енштейн писав, що життя схоже на велосипед – потрібно постійно рухатись, щоб не втратити рівновагу. Тому я щиро зичу вам постійного руху, ніколи не зупинятися на шляху до свого успіху. І пам’ятайте, тим, що вам вручається президентська стипендія, ви вже довели, що в середині вас є величезний талант, а далі важлива лише постійна праця над собою. Ми, зі свого боку, будемо підтримувати вас на цьому шляху”, – звернулася до стипендіатів  міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Читайте також: Дивовижна історія переселенки, яка працює у Тернополі звичайною прибиральницею

Загалом стипендії Президента України отримали 270 школярів-геніїв з усієї України – майже по 15 тис. гривень на кожного. Таке матеріальне заохочення має стати суттєвим стимулом для дітей серйозно займатися наукою. 

Серед нагороджених – теребовлянська гімназистка Юля Кричун.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)