На тернопільщину приїхав міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На тернопільщину приїхав міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко

25 березня на Тернопільщині побував Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Він був присутній підчас відкриття Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина», а також відвідав Великогаївську об’єднану територіальну громаду та зустрівся із її мешканцями.

Урядовець нагадав,  що відповідно до стратегії розвитку Великогаївської об’єднаної територіальної громади, пріоритетними проектами є реконструкція існуючих будівель різного побутового призначення під амбулаторію сімейної медицини, пожежне депо, розміщення поліцейської станції, а також здійснення реконструкції  системи опалення, заміна вікон, дверей у загальноосвітній школі та капітальний ремонт очисних споруд.

«Ви отримали медичні та освітні послуги. Скоро отримаєте право на користування землею. За умови ефективного її використання, це суттєво збільшить надходження в бюджет громади. Наразі ми працюємо над законодавчою ініціативою, щоб усі кошти, які поступають від реалізації продукції, виробленої на території громади, залишалися в її бюджеті», — зауважив він.

«Кожна громада повинна розумно підходити до своєї роботи. Треба працювати з людьми, а не з цифрами, фінансувати не класи, а дітей. Коли громада визначила опорну школу, то ремонт дороги до неї має бути в пріоритеті. Місцева інфраструктура повинна йти за послугами», — зауважив Геннадій Зубко.

Він також наголосив, що саме у Великогаївській громаді сьогодні вперше відбувається презентація створення добровольчих бригад, які працюють при надзвичайних ситуаціях разом з пожежними частинами.

На тернопільщину приїхав міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко