На Тернопільщині чоловіка судитимуть за незаконну порубку лісу
Вт. 24 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині чоловіка судитимуть за незаконну порубку лісу

На Тернопільщині громадянин, що організував незаконну порубку лісу на понад 430 тис грн та зберігання вирубаної деревини, постане перед судом

Житель одного із сіл Підволочиського району, у липні 2019 року, з метою організації незаконної діяльності з вирубки лісу залучив до неї 5 місцевих мешканців, запевнивши їх у правомірності цих робіт та наявності усіх дозволів. Чоловік пообіцяв платити за роботу щодня від 300 до 600 грн. В порушення порядку охорони, раціонального використання та відтворення лісу, незаконно, без спеціального дозволу, «лісоруби» зрубали липу та 29 ясенів.

Встановлено, що кримінальним правопорушенням заподіяно матеріальні збитки державі в особі Підволочиської селищної ради, на суму понад 430 тис грн. Оскільки вони на даний час не відшкодовані, прокурором до винної особи пред’явлено позов про відшкодування збитків, завданих злочином, на вищевказану суму. Розслідування завершено.

Кременецькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.4 ст.246 КК України, за фактом незаконної порубки дерев у лісових насадженнях та перевезенні, зберіганні незаконно зрубаних дерев, що спричинило тяжкі наслідки. За вчинення інкримінованого злочину Кримінальним кодексом України передбачене покарання до семи років позбавлення волі.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!