На Тернопільщині фальсифікований алкоголь продавали через мережу Інтернет
Вт. 21 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині фальсифікований алкоголь продавали через мережу Інтернет

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Днями на Тернопільщині правоохоронці припинили діяльність двох підпільних виробництв алкогольних напоїв та їх розповсюдження через мережу Інтернет.

Двоє чоловіків організували незаконний бізнес із виготовлення та розповсюдження алкогольних напоїв. Вони також залучили своїх близьких родичів. Замовлення приймались через спеціалізований сайт, а збут виготовленого фальсифікату здійснювався через служби кур’єрської доставки, при цьому відправниками вказувались недостовірні дані  щодо вмісту вантажу.
Під час обшууків було виявлено та вилучено близько 2800 літрів незаконно виготовлених горілки й коньяку, розлитих у так звані «бег-ін-бокси» та пластикову тару (що заборонено  законом), 180 літрів рідини із різким запахом спирту, смакові есенції, пристрої для змішування спиртосуміші (купажу), спиртометри, фільтри, значну кількість пластикової тари, корків для закупорювання та інше знаряддя, що використовувалось у протиправній діяльності.
Загальна вартість вилучених з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей становить близько 900 тис грн.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене, призначення відповідних експертиз та повідомлення про підозри особам, причетним до злочину. Досудове розслідування триває.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)