На Тернопільщині кількість хворих зростає, проте жителі не спішать звертатися у медичні заклади
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині кількість хворих зростає, проте жителі не спішать звертатися у медичні заклади

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
 
Сьогодні зафіксовано черговий антирекорд кількості хворих на коронавірусну інфекцію +315 осіб

Згідно з даними обласного лабораторного центру станом на 09:00 22 жовтня на Тернопільщині 18278 випадків COVID-19, 234 – летальних, 13194 людей одужало.
Відповідно до статистичних даних кількість хворих у лікарнях міста залишається не змінною уже третій тиждень. Загалом у лікарнях Тернополя – 133 хворих на COVID-19.
  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 60 хворих на коронавірус. 7 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 13 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключені до апарату ШВЛ. 8 пацієнтів у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №2 – 34 хворих з підтвердженим COVID-19. 9 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 7 – на кисневому концентраторі. 3 людей підключених до апарату ШВЛ. 8 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 26 хворих на коронавірус. 7 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 17 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 6 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні – 13 хворих ( 9 дітей і 4 дорослих) з підтвердженим COVID-19. 12 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.
 
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)