На Тернопільщині листоноша привласнювала кошти пенсіонерів
Пт. 26 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині листоноша привласнювала кошти пенсіонерів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На лаві підсудних опинилася 52-річна мешканка Борщівського району – колишня працівниця одного із сільських поштових відділень.

Незаконні дії листоноші викрили співробітники Борщівського відділення поліції після звернення чоловіка, який не отримав своєї пенсії.В ході досудового розслідування було встановлено, що жінка, працюючи листоношою, отримувала у відділенні поштового зв’язку гроші, призначені для виплати субсидій та пенсій місцевим жителям. Проте кошти до адресатів не доходили. Працівниця  підробляла підписи людей у платіжних відомостях та забирала собі їхню готівку. З’ясувалося, працівниця поштового відділення вчиняла афери з соцвиплатами неодноразово упродовж лютого цього року. Загалом їй вдалося привласнити більше 24 тисяч гривень.

Слідчі оголосили підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті  191 (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) та частинами  3, 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.
Під час розслідування жінка добровільно повернула всі незаконно привласнені кошти. На даний час досудове розслідування завершено, слідчі скерували обвинувальний акт до суду. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)