На Тернопільщині можна отримати державне фінансування на проєкти: як скористатися можливістю?
Ср. 23 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині можна отримати державне фінансування на проєкти: як скористатися можливістю?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На території краю триває прийом документів для участі у попередньому конкурсному відборі проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році.

Відповідно до рішення регіональної комісії реалізовані і втіленні у життя можуть бути такі проєкти, що спрямовані на створення та розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг в територіальних громадах Тернопільської області; будівництво, реконструкція та капітальний ремонт каналізаційних очисних споруд і мереж, очисних споруд зливової каналізації у населених пунктах області. Також будівництво, капітальний ремонт та реконструкція спортивних споруд області, модернізація закладів освіти області та покращення умов надання послуг у галузі охорони здоров’я

Прийом документів триватиме до 20 травня 2021 року (включно) в електронному вигляді через онлайн-платформу ДФРР (https://new.dfrr.minregion.gov.ua) та в паперовому вигляді (в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, м. Тернопіль вул. Грушевського, 8, каб. № 826).

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)