На Тернопільщині невідомі перетворили ліс у смітник
Пт. 3 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині невідомі перетворили ліс у смітник

Джерело: Файне місто

Гори мішків з побутовими відходами виявив житель Борсуківської об’єднаної територіальної громади. Чоловік обурений і не розуміє, як і звідки у місцевому лісі взялося стільки непотребу. У своєму дописі Олег Музичук звернувся до керівництва громади з проханням пояснити цю ситуацію.

“Хочу звернутися до керівників Борсуківської отг . Що відбувається у Борщівському лісі ? Може вам це по домівках розвезти?”, – написав Олег Музичук.

Допис викликав у мешканців сіл жваве обговорення. Люди зазначають, що проблеми із вивезенням побутового сміття у громаді виникали. 

На ситуацію відреагував голова Борсуківської ОТГ Іван Друзь. Каже, що якщо у людей є докази причетності ОТГ до утворення стихійного смітєєзвалища, то просить їх надати. Посадовець запевняє, що особисто виїде на місце звалища і зробить все можливе, аби причетні до цього злочину були встановлені.

“У вас є підтвердження що ОТГ чи комунгосп вивозить і викидає сміття що зображені на фотографіях???? Ви знаєте де конкретно зроблені ці фото??? І ще скажіть, у ліс за городом також ОТГ сміття вивозить???? Дійсно неприпустимо щоб люди викидали сміття деінде. Сам обов’язково виїду на місце і виясню де ці фотографії зроблені в якому конкретно місці улісі, до цього залучу автора статті. Спробуємо ліквідувати смітєзвалище. Фото зроблені в березні та червні тому неясно де це??? Чому від березня не повідомили???? Друге, так дійсно з Борщівки комунгосп вивозить сміття в старий кар’єр “Попова гора”. Рішення про виділення даної земельної ділянки під складування ТПВ було прийняте якщо не помиляюся в 1998 році, там підгортаємо сміття декілька разів на рік. Як на мене сміття вивезли ті хто не уклав договір на вивезення, саме вони й потайки возять куди попало. Виїду на місце тоді і розставити все на місця. В нас є люди які також мають і трактори і мінітехніку, воно все зразу стане зрозуміло, дуже багато пластикових кульків, люди таке сміття не здають…..на моє переконання фото різні. Навіть фото підписані різними місяцями!”, – зазначає Іван Друзь.


Джерело: Файне місто


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)