На Тернопільщині оголосили збір коштів для 8-річного хлопчика, якого збив п'яний водій
Ср. 12 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині оголосили збір коштів для 8-річного хлопчика, якого збив п’яний водій

Джерело: Файне місто

Юрчика Чорного 8 липня у селі Прошова збив п’яний водій. Зараз хлопчик перебуває у дитячому реанімаційному відділенні. Стан дитини важкий – черепно-мозкова травма, переломи ніг та кісток тазу. Юрчик вже переніс одну операцію, попереду його чекає ще дві та тривала реабілітація.

Родина вже витратила всі заощадження, а для подальшого лікування Юрчика потрібні чималі кошти. Тому мама звернулася до небайдужих з проханням допомогти врятувати дитину. Хлопчик є наймолодшим, шостим в багатодітній родині.

“Зараз дитина знаходиться у дитячому реанімаційному відділенні, стан важкий – черепно-мозкова травма, переломи ніг та кісток тазу. Хлопчик вже переніс одну операцію, попереду його чекає ще дві операції та тривала реабілітація. За два дні перебування Юри у лікарні його родина витратила всі заощадження і мама звернулася з проханням допомогти врятувати її дитину. Юрчик є наймолодшим, шостим в багатодітній родині. Він, як і всі його однолітки, любить проводити літо на вулиці з друзями. Але тепер він змушений буде ще надовго залишитися в лікарняних стінах”, – повідомляє Міжнародний благодійний фонд “Живи”.

Якщо ви маєте можливість допомогти дитині – зробіть це. Важлива кожна гривня.

Пумбанк: 4314 1400 0125 2607 – Наталія Чорна (мама)

Телефон: 099 252 20 41


Джерело: Файне містоОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)