На Тернопільщині освятили хрест майбутньої Каталицької академії
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині освятили хрест майбутньої Каталицької академії

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення хреста, встановленого на куполі Католицької  багатофункціональної навчально-освітньої академії.

 Будівництво академії розпочалося у 2019 році з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та з ініціативи ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. м. Володимира Фірмана.

Зводиться цей  багатофункціональний центр з метою створити платформу, де б зацікавлена, ініціативна молодь могла отримувати нові знання, натхнення для розвитку свого краю. Тут організовуватимуться формаційні вишколи, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.  

Також у приміщеннях академії відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції, аграрним туризмом, сільськогосподарським менеджментом, кооперуванням, соціальним підприємництвом. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що дати їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!