На Тернопільщині перевірять законність функціонування усіх будинків для літніх людей, а також умови їх проживання
Ср. 12 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині перевірять законність функціонування усіх будинків для літніх людей, а також умови їх проживання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На Тернопільщині не можна допустити повторення трагічних подій, які трапилися у Харкові. Тому в області перевірять законність функціонування усіх будинків для літніх людей, а також умови їх проживання. На цьому наголосив заступник голови ОДА Віктор Устенко.
 
Під час робочої зустрічі із представниками правоохоронних, рятувальних та соціальних служб обговорили основні заходи, щодо перевірки пансіонатів та будинку для літніх людей.
 
«На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів було прийняте рішення доручено здійснити роботу з виявлення приватних закладів, що надають соціальні послуги з проживанням, – каже Віктор Устенко. – Завдяки перевіркам ми зможемо завчасно усунути порушення. Зокрема звертатиметься увага на дотримання вимог щодо будинків для літніх людей, та вжиття відповідних заходів реагування».
 
Відтак, згідно з законом України «Про соціальні послуги» діяльність таких закладів повинна здійснюватися:
 
– суб’єкт господарювання є надавачем соціальних послуг у разі включення його до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг;
 
– надавачі соціальних послуг мають відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 185), у тому числі відповідати протипожежним вимогам.
 
Додамо, що 21 січня 2021 року у місті Харкові у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, сталася пожежа. За попередньою інформацією, у приватному будинку проживали 33 особи похилого віку, 15 осіб загинуло, 11 надається медична допомога, інші розшукуються. Сьогодні, 23 січня, в Україні оголошено днем жалоби.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)