На Тернопільщині поліція стежить за дотриманням карантинних вимог
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині поліція стежить за дотриманням карантинних вимог

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині посилюють карантинні заходи.

Правоохоронці стежитимуть за їх дотриманням. За порушення карантинних заборон передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність
  • Згідно статті 44-3 КУАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 ККУ. Порушникові може загрожувати до восьми років позбавлення волі.
Довідково: за підсумками позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернопільської ОДА було прийнято рішення посилити карантинні заходи у Заліщицькому, Збаразькому, Козівському, Лановецькому, Тернопільському, Шумському районах і Тернополі. Зокрема, заборонено проведення масових зібрань; перевезення пасажирів при перевищенні посадкових місць; роботу закладів торгівлі, ТРЦ, якщо вони не можуть розмежувати потоки відвідувачів; обслуговування клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування – дозволено літні майданчики зі збереженням усіх санітарних норм; не дозволено роботу спортивних груп, секцій, фітнес центрів у закритих приміщеннях.  Аби зменшити динаміку захворюваності, усім слід дотримуватися карантинного режиму та менше відвідувати громадські місця. Не варто забувати про засоби індивідуального захисту та регулярну обробку рук дезінфекторами.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)