На Тернопільщині посилено готуються до другого етапу вакцинації
Нд. 13 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині посилено готуються до другого етапу вакцинації

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Процес вакцинації від коронавірусної хвороби координується на національному і регіональному рівнях через створення відповідних штабів. В області також діє регіональний штаб щодо проведення кампанії з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19, створений в УОЗ.

Очільниця УОЗ Ольга Ярмоленко наголосила на тому, що «робота над плануванням вакцинації в області триває щоденно. Нас очікує масштабна кампанія з вакцинації населення і до неї треба готуватися не лише УОЗ, а усім закладам охорони здоров’я. З огляду на таку велику кількість людей, постає необхідність визначення більшої кількості кабінетів щеплення та підготовки відповідного медичного персоналу, зокрема й додаткових мобільних бригад з імунізації. І поки триває перший етап національної кампанії з вакцинації проти коронавірусу, наші медики й далі продовжують боротися за життя пацієнтів».

Щоб заохотити громадян до вакцинації, триває інформаційна кампанія з підтримки вакцинації проти COVID-19:  керівники медичних установ, медичні працівники, лідери громадської думки та інші мотивують своєю позицією у підтримку вакцинації проти COVID-19, беручи участь у флешмобі зі хештегами #вакцинуюсь_від_COVID_19, #вакцинуюсь_від_коронавірусу, #переможемо_пандемію, а також #вакцинація, #коронавірус.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)