На Тернопільщині правоохоронців притягнули до відповідальності
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині правоохоронців притягнули до відповідальності

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Обласною прокуратурою проведено перевірки додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення працівниками поліції у частині затримання громадян, доставлення їх до органів поліції, строків та умов тримання, застосування зброї, сили та спецзасобів.

Виявлено численні факти невиконання або неналежного виконання постанов суду про накладення адміністративних стягнень у виді адміністративного арешту та громадських робіт. Внаслідок чого винні особи уникнули призначеного судом покарання.
Працівники поліції неодноразово оформляли протоколи про адміністративні затримання, не зазначаючи у них усіх необхідних даних Такі протоколи не містили часу та мотивів затримання, відміток про повідомлення родичів про затримання, або були написані із виправленнями. Крім того, зафіксовано випадки проведення особистого огляду затриманої особи з порушеннями, до прикладу – за відсутності понятих. Не завжди при  адміністративному затриманні працівники поліції інформують про це центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як того вимагає чинне законодавство.
Для усунення зазначених порушень органами обласної прокуратури внесено 18 документів реагування у  підрозділи ГУНП в області.
У поточному році  до дисциплінарної відповідальності притягнуто  29 працівників поліції.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)