На Тернопільщині продовжують перевіряти працівників на законність оформлення
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині продовжують перевіряти працівників на законність оформлення

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На Тернопільщині інспектори праці виявили 4 неоформлених працівників у цеху з виготовлення спормайданчиків

У Тернопільській області продовжують проводити інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників. У першу чергу заходи контролю проводяться у тих роботодавців, які мають високі ризики використання найманої праці без укладення трудових договорів.
У вересні, під час одного з таких заходів державного контролю інспектори праці виявили та задокументували використання праці 4 неоформлених працівників місцевим підприємцем, який здійснює виготовлення спортивних майданчиків у одному з цехів промислової зони обласного центру.
У приміщенні цеху одна особа зварювала на обладнанні металеві труби, а інші троє – складали з металевих конструкцій готові вироби. За результатами інспекційного відвідування до підприємця вжиті заходи в межах наданих повноважень: внесено припис, яким його зобов’язано оформили трудові відносини з працівниками, видано попередження про фінансову відповідальність та скеровано матеріали інспекційного відвідування до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення його до кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)