На Тернопільщині продовжують ремонтувати трасу М-19
Чт. 29 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині продовжують ремонтувати трасу М-19

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У рамках Національної програми «Велике будівництво» продовжуються роботи на автошляху М-19 Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече на ділянці Тернопіль – Заліщики.

У населених пунктах влаштовують тротуарні доріжки, встановлюють стовпи освітлення, плануються узбіччя. Підрядна організація проводить фрезерування та регенерацію основи дорожнього покриття в с. Свидова Чортківського району. Техніка дійшла до селища Товсте, Заліщицького району. Тут проводиться розпушування – перший етап регенерації основи.

Проїзд ділянками проведення ремонтних робіт проводиться в реверсному режимі, дорожнього руху. По всій ділянці ремонту відновлюються кювети та узбіччя, встановлюються прикромочні лотки водовідведення, монтується металеве бар’єрне огородження, в межах населених пунктів встановлюються бордюри.

«Велике будівництво» – це не лише нові якісні дороги, а й додаткові робочі місця. Роботи виконує ТОВ «Техно-Буд-Центр», яка має 15 років досвіду роботи в цій сфері, постійно збільшує виробничі потужності і дбає про створення нових робочих місць в нашій області. Ця дорога буде якісною та надійною, гарно освітленою, з сучасною розміткою. Роботи не зупиняються, погода сприяє. Ми сподіваємося, що до кінця цього року ремонт  М-19 в Тернопільській області буде завершено», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)