На Тернопільщині пройде фестиваль “Вільний духом. Пам’яті Ореста Квача”
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині пройде фестиваль “Вільний духом. Пам’яті Ореста Квача”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
24-25 липня 2021 року в Заліщиках пройде фестиваль “Вільний духом. Пам’яті Ореста Квача”.

“Цього року моєму синові Оресту могло б виповнитися 30, але йому назавжди 23. Він загинув у бою за Україну 2014 року. На його честь і в пам’ять про нього ми проводимо цей фестиваль”, – розповіла Алла Квач.

У програмі фестивалю буде: популяризаційний лекторій «Історичний Полігон 3.0»; літературні читання «Поезія, народжена війною»; презентації популяризаційних проєктів та захопливі гутірки; байкерський заїзд; показові бої; сплав по Дністру; різноманітні майстер-класи для дітей і турніри для підлітків; показ художнього фільму «ЕКС» під відкритим небом; атмосферний виступ музичної формації Ukiez (виконавці: Іван Семесюк, Богдан Буткевич, Дмитро Данов) та гурту «Колір Ночі».

Фестиваль відбудеться у – Нижньому парку у Заліщиках.

Вхід на всі локації вільний. Організатори: освітня платформа «Експертний Корпус» і Заліщицька міська рада.

Довідково:

Орест Квач родом із Заліщиків, що на Тернопільщині. Страйкболіст, футбольний фанат, вправний боєць, захисник історичної спадщини Києва – міста, де прожив вагому частину життя, природжений лідер та поціновувач історії. Активний учасник Революції Гідності. Вийшов неушкодженим з-під куль на Інститутській. Пішов на війну у перші ж місяці російської агресії. Був добровольцем батальйону «Айдар». Загинув 27 липня 2014 році у боях за місто Лутугине на Луганщині. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)