На Тернопільщині протидіють нелегальному обігу та торгівлі нафтопродуктами
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині протидіють нелегальному обігу та торгівлі нафтопродуктами

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Правоохоронні та контролюючі органи здійснюють заходи щодо виявлення та припинення фактів реалізації неякісного та контрафактного пального.

З незаконного обігу протягом 2019 року було вилучено близько 230 тонн пально-мастильних матеріалів на суму 7,4 млн гривень. Крім того, податкові міліціонери склали 10 протоколів про адміністративні правопорушення.

У час новорічних свят ця робота продовжувалась. Упродовж вихідних працівники податкової міліції виявили два факти здійснення незаконної торгівлі пально-мастильними матеріалами. Відтак із незаконного обігу вилучено майже 6 тонн пального на суму 175 тис. гривень.

Реалізація пального здійснювалась за готівкові кошти без застосування реєстратора розрахункових операцій та без будь-яких документів, що засвідчували б походження пального, виробника та підтверджували якість. При цьому дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на використання устаткування для зберігання та реалізації пального теж були відсутніми.

Закликаємо всіх небайдужих, яким відомо про функціонування нелегальних АЗС, інформувати про вказані факти податкову міліцію (телефони 43-46-45, 43-04-16 цілодобово).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)