Музичний фестиваль “Jazz Bez” зібрав тисячі гостей зі всієї України На Тернопільщині засудили сина за домашнє насильство над матір’ю Гаївський міст у Тернополі перекрили Лідерка Тернопільської «Дії» стала Людиною року-2019 у номінації «благодійництво» Підстрелили на власному подвір’ї: від пострілів постраждав домашній улюбленець Віктор Овчарук: «Для органів місцевого самоврядування першочерговим обов’язком є захист інтересів громади» Талановита тернополянка перетворює папір на пишні квіткові сади (Фото) Тернополянин накриміналив в помешканні своєї колишньої співмешканки «Опілля» знову визнали одним з найкращих підприємств України На Тернопільщині розшукують злодійок, що обкрадають пенсіонерів Золото з столиці, привіз тернополянин “Із сином сталося щось фатальне”: військового, який загадково зник у Тернополі, за 2 роки так і не знайшли Тернопільський університет дав можливість студентам проходити практику у Болгарії Природне чудо України на Тернопільщині, яке обов’язково потрібно побачити кожному Військовий капелан з Тернопільщини отримав відзнаку “Волонтерська премія -2019”

На Тернопільщині проведено митний контроль 7815 транспортних засобів


У митниці функціонує 74 зони митного контролю, у яких проведено 359 митних оглядів товарів, що складає 1,5 відс. від загальної кількості митних декларацій.

Впродовж шести місяців 2019 року опрацьовано і знято з контролю 7812 документів контролю за переміщенням товарів. Факти недоставки товарів в митниці призначення відсутні.

У місця доставки прибуло 7815 транспортних засобів для митного оформлення товарів (імпортних – 7 681; експортних – 134).

Середній час оформлення однієї митної декларації склав 225 хвилин (експортної – 42 хвилини, імпортної – 326 хвилин).

Протягом І півріччя 2019 року відповідно до Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги», Тернопільською митницею ДФС надавалися адміністративні послуги суб’єктам звернень. Загалом надано 43 адміністративні послуги: видача свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами – 12; продовження строку дії свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами – 31.

У зоні діяльності митниці функціонує 4 місця доставки товарів транспортними засобами. Відповідно до вимог статті 329 Митного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 30 червня 2012 № 646 «Про місця доставки товарів транспортними засобами» на територіях місць доставки відповідними рішеннями створені постійні зони митного контролю.

З усіма власниками місць доставки митницею укладено Угоди про співробітництво щодо створення належних умов для здійснення митного контролю і митного оформлення товарів та транспортних засобів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!