На Тернопільщині розпочалася вступна кампанія до вишів ДСНС України
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині розпочалася вступна кампанія до вишів ДСНС України

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

18 лютого на Тернопільщині стартувала чергова вступна кампанія до профільних вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З кандидатами на поступлення та навчання та їхніми батьками зустрілись фахівці відділу персоналу, медичної та психологічної служб Управління ДСНС України у Тернопільській області. Вони провели роз’яснення щодо умов вступу до вишів ДСНС України та ознайомили присутніх з переліком спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання.

Під час зустрічі було наголошино на підвищених вимогах щодо рівня стану здоров’я, фізичної підготовленості та індивідуально-психологічних особливостей кандидатів на поступлення. Це дозволяє вибрати справді здорових, врівноважених, інтелектуально розвинутих та мотивованих кандидатів для опанування премудростей рятувальної справи. Адже в сучасних умовах, на фоні ускладнення техніки та збільшення інтенсивності праці, професія ставить надзвичайно високі вимоги до пожежного-рятувальника, його психофізіологічних та особистісних якостей.

Очевидно, що такий відбір забезпечить створення умов для того, щоб кожний абітурієнт після вступу до вищого навчального закладу опинився на тому місці, яке найбільше відповідає його індивідуально-психологічним особливостям та оволодівав тією професією, в якій він одержить найбільше особисте задоволення та принесе максимальну користь державі.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)