На Тернопільщині розпочали виплати щомісячних компенсацій для пенсіонерів
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині розпочали виплати щомісячних компенсацій для пенсіонерів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На Тернопільщині  близько 40 тисяч пенсіонерів отримають щомісячну компенсацію.

Відповідну Постанову ухвалено 1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України, інформують в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Тернопільській області.

7 квітня розпочалася виплата пенсій  жінкам, які мають страховий стаж 20 років та чоловіки зі стажем 25 років, та отримують  пенсію призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Їм встановлено пенсію 2600 гривень.

Крім того, мешканці Тернопільщини, яким виповнилося 80 років та у яких розмір пенсії не перевищує 9205,19 гривень, отримають щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 грн. Такі виплати на Тернопільщині отримають майже 41 тисяча осіб зазначеного віку. А пенсіонерам, яким 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.
Також з  1 травня заплановано проведення індексації пенсій.

Усі перерахунки буде здійснено автоматично, за матеріалами пенсійних справ. Тому звертатися в Головне управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області не потрібно.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)