На Тернопільщині шахраї видають себе за інспекторів праці: як не попасти у пастку?
Нд. 20 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині шахраї видають себе за інспекторів праці: як не попасти у пастку?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
До управління Держпраці у Тернопільській області звертаються ошукані підприємці області, які зазначають, що їхні колеги бралися вирішувати усі проблеми підприємств за певну винагороду.

Схема шахраї однакова: телефонують до підприємця, пропонують в обмін на неправомірну вигоду посприяти у вирішенні проблемних питань на підприємстві  послуги (дзвінки здійснювалися із мобільного номера:066 046 27 14
Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.Якщо до вас на підприємство прийшли невідомі особи та відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень. 
Управління Держпраці застерігає громадян не порушувати закон та бути обачними, щоб не потрапити до рук шахраїв. Пам’ятайте, що за надання неправомірної вигоди передбачена кримінальна відповідальність.
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)