На Тернопільщині триває боротьба з тіньовими схемами торгівлі пальним
Пн. 13 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині триває боротьба з тіньовими схемами торгівлі пальним

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Ліквідація тіньових схем торгівлі пальним – це один з пріоритетних напрямків роботи, над яким посилено працюють правоохоронці.

За результатами проведених заходів силовики виявили та припинили діяльність 46 нелегальних об’єктів, які розташовані  на території Тернопільської області.

Співробітники Державної фіскальної служби спільно з управлінням стратегічних розслідувань області викрили незаконну реалізацію пального на трьох об’єктах. За результатами  перевірок на порушників склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності.

Незаконні автозаправки функціонували у Гусятинському районі, райцентрах Кременець та Чортків. З незаконного обігу вилучили 15,6 тонн дизельного палива на суму 474,6 тис.грн. та 3,5 тонни газу на суму 104 тис.грн., а також обладнання на суму понад 700 тис.грн.

Для ефективної діяльності створено робоча група, до якої увійшли представники керівництва ГУНП, правоохоронних та контролюючих органів області.

Правоохоронці звертаються до краян: якщо вам відомо про  функціонування нелегальних АЗС звертайтесь до найближчих відділів та відділень поліції або на лінію “102″.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)