На Тернопільщині триває спецоперація "Мак"
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині триває спецоперація “Мак”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На Тернопільщині правоохоронці продовжують  виявляти заборонені посіви маку та конопель на присадибних  ділянках мешканців краю.З початку проведення оперативно-профілактичних заходів зафіксовано 43 факти  вирощування маку та 11 – конопель. Найбільше посівів виявлено на Кременеччині, Шумщині, Бережанщині та Зборівщині.

Загалом з початку проведення профілактичних відпрацювань  поліцейські вилучили понад 1380 рослин снодійного маку та  майже 100 рослин коноплі.

Згідно чинного законодавства посів та вирощування снотворного маку та конопель дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності.

Правоохоронці також нагадують про кримінальну відповідальність за вирощування нарковмісних рослин.  За виявлення на присадибній чи дачній ділянці: від 100 до 500 рослин маку або від 10 до 50 конопель загрожує кримінальна відповідальність за ч.1 ст.310 ККУ (штраф до 8500 гривень, або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років); понад 500 рослин маку або понад 50 конопель –  кримінальна відповідальність за ч.2 ст.310 ККУ (покарання від 3 до 7 років позбавлення волі).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)