На Тернопільщині – тисячі випадків домашнього насильства
Вт. 18 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині – тисячі випадків домашнього насильства

фото з мережі інтернет

Упродовж січня-серпня співробітники територіальних підрозділів поліції області здійснили понад 7 600 виїздів на повідомлення про вчинення домашнього насильства.

фото з мережі інтернет

Як розповідає старший інспектор відділу дільничних офіцерів  управління превентивної діяльності ГУНП в області Дмитро Адамович, за результатами проведених перевірок правоохоронці склали 3 726 адмінпротоколів на сімейних дебоширів та розпочали 198 кримінальних проваджень.

Найбільше зверталися за допомогою жінки. Від них надійшло понад 2 300 повідомлень. Потерпали від насильства в родинах і діти. Таких фактів задокументовано 65.

На профілактичному обліку поліції Тернопільщини за вчинення домашнього насильства перебуває понад 2 908 осіб, з яких – 314  жінок.

За вісім місяців правоохоронці винесли 1 917 термінових заборонних приписів на кривдників. Основна мета застосування такого заходу – негайне припинення насильства, убезпечення постраждалої особи від подальших дій агресора, а також надання їй можливості отримати допомогу від інших суб’єктів.

У поліції Тернопільської області нагадують: за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна відповідальність: штраф, виправні роботи або ізолятор до 7 діб, але в разі трьох і більше порушень правоохоронці можуть відкрити кримінальне провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Тоді це загрожує кривдникам громадськими роботами від 150 до 240 годин, арештом до шести місяців або обмеженням волі до п’яти років, позбавленням волі до двох років.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)