На Тернопільщині «Укрпошта» має 45 вакансій
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині «Укрпошта» має 45 вакансій

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільська дирекція акціонерного товариства «Укрпошта» цьогоріч за сприяння Тернопільської обласної служби зайнятості шукала працівників на 128 вакансій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На 8 жовтня 2021 року в товаристві є 45 актуальних вакансій: листоноша (поштар), начальник відділення зв’язку, водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Зарплата цих працівників до 8500 гривень.

За спрямуванням служби зайнятості можна здобути професію водія транспортних засобів у ліцензованих закладах освіти регіону або у Рівненському ЦПТО ДСЗ. Навчання проводиться за груповою формою від 1,5 до 5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії і посвідчення на право водіння.

У Полтавському ЦПТО ДСЗ можна здобути професію оператора поштового зв’язку. Навчання організовується за індивідуальними планами і програмами з використанням дистанційних технологій. Термін навчання складає 3,5 місяці. Крім цього, з метою здобуття часткових компетенцій, особи можуть пройти короткотермінове навчання тривалістю 2 тижні. Після завершення даного виду навчання  слухачі отримують посвідчення.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільської обласної служби зайнятості.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)